UA RU

Допоможемо скинути вагу

Хочете знати триосновні причини, чому вам потрібно скинути вагу? Скинути зайву вагу потрібно:

Важливі причини, правда? Але як Ви вже знаєте, незважаючи на важливі причини того, чому люди хочуть скинути вагу, багатьох осягає невдача. Так, як не дивно, розумні люди, які є успішними в більшості областей їхнього життя, не можуть швидко скинути вагу, як не намагаються.

Багато хто бореться із зайвою вагою з дитинства і спробував різні способи скинути вагу. Для інших проблема зайвої ваги не виникала до підліткового віку чи дорослості. Але всі ці люди мріють про те, щоб швидко схуднути.

Більшість людей, які зверталися до нас за допомогою в корекції ваги, доклали чимало зусиль, щоб схуднути самостійно: використовували дієти або відвідували різні програми. Також і Ви, якщо намагаєтеся скинути вагу вже деякий час, то напевно знаєте багато різних видів дієт або брали участь у багатьох програмах схуднення.

І вам може бути знайоме почуття ентузіазму, коли ви починаєте нову дієту, особливо якщо вдається швидко скинути вагу. Але найчастіше дієта виявляється занедбаною, а зайва вага повертається знову. І тоді виявляється, що гроші та зусилля були кинуті на вітер, а Ви не отримали нічого, крім шкідливих наслідків для здоров'я від циклічних змін ваги та почуття особистої невдачі.

Хоча знати три основні причини, чому багатьом людям не вдається швидко скинути зайву вагу?

Як не парадоксально, але більшість людей, які мають проблеми із зайвою вагою, дуже добре обізнані про калорії та питання дієти. Дійсно, проблема зайвої ваги не у відсутності інформації, і навіть не у відсутності сили волі. Головна невдача в тому, щоб скинути вагу, полягає, на думку більшості фахівців, що дієта створює обмежені в часі, а значить тимчасові зміни в харчуванні. Отже, людина, щоб скинути зайву вагу, вчиться дотримуватися певної дієти впродовж обмеженого періоду часу, але зрештою повертається до старих звичок у їжі.

Головне, що потрібно зрозуміти, це те, що Ваша зайва вага викликана не дефіцитом щитовидної залози або іншими проблемами зі здоров'ям, а зайва вага є психологічною, мотиваційною та поведінковою проблемою, звичкою що глибоко укорінилася та проблемою контролю над спонуканнями. А значить причина зайвої ваги в голові, точніше в мізках! І щоб скинути вагу, дієта не потрібна, потрібна допомога психолога!

Ми виявили, що для того, щоб скинути вагу, необхідно враховувати індивідуальні психологічні та мотиваційні фактори, які впливають на кожну людину, таким чином, роблячи її стиль життя унікальним. Оскільки для того, щоб Ви змогли скинути вагу та підтримувати форму, необхідно створити міцну основу для довгострокових змін у звичній для Вас їжі.

Під час програми «Гіпноз-дієта» ми зазвичай використовуємо кілька сеансів, які структуровані таким чином, що дозволяють нам визначити чітко і конкретно природу мотивації людини,щоб скинути вагу, а також перешкоди, які стоять на цьому шляху.

Не достатньо просто знати, що потрібно їсти або не їсти, щоб скинути зайву вагу.

Стенфордський університет опублікував результати останніх довгострокових досліджень у галузі контролю ваги, результати яких збігаються з нашою думкою про те, що звичайні дієти не дуже успішні у довгостроковій перспективі, щоб скинути вагу.

Успіх у сфері зниження ваги люди досягають тоді, коли скорочують загальну кількість споживаних жирів. Отже, для того, щоб скинути вагу необхідно значно зменшити кількість жирних страв і продуктів, що поєднують у собі жир і цукор.

Висновок такий, що перспектива для постійного зниження ваги залежить від ефективного створення довгострокових змін у перевагах у їжі.

Тому під час програми «Гіпноз-дієта» ми, перш за все, працюємо у напрямку відмови від шкідливих страв та напоїв, або значного скорочення шкідливої їжі.

Що ми пропонуємо тим, хто хоче скинути вагу.

У своїй практиці ми використовуємо комбінацію гіпнозу та модифікації поведінки, щоб допомогти нашим пацієнтам встановити хороший контроль над їхньою структурою їжі. Спочатку ми збираємо інформацію про Вашу картину харчування та психологічні фактори, що впливають на те, як Ви їсте. Ці фактори є різними для кожної людини і повинні бути чітко визначені. Грунтуючись на цій інформації, ми даємо чіткі рекомендації про те, як правильно структурувати харчування для того, щоб скинути вагу.

Тому ми створюємо гіпнотичні процедури спеціально для вас, базуючись на мотиваційних факторах, які є найважливішими причинами того, чому Ви хочете, скинути вагу.

Зазвичай сеанс гіпнозу підкріплюється повторенням. Це важливо, тому що навіювання має підкріплюватися повторенням через деякий час. Це наш спосіб допомогти Вам встановити нову модель живлення, яка стане звичною та корисною, щоб Ви змогли поступово схуднути, а не продовжувати коливатися між періодами переїдання та періодами дієти.

Найчастіше 2-3 сеансів достатньо, щоб у людини з'явилася огида або байдужість до шкідливої їжі, і зменшився апетит. А далі Ви природно для себе продовжуєте скидати вагу до бажаного результату.

Навіть якщо Ви не живете у Києві, але хочете скинути вагу за допомогою гіпнозу, Ви можете скористатися індивідуальним графіком сеансів зручним для Вас.

А головне, ми працюємо індивідуально, тому що переконані, щоб досягти якісних змін, необхідно враховувати індивідуальні особливості кожної людини!

Автори статті

Марія Олегівна Дьяконова
психолог, гіпнолог

Останнє редагування: 06.05.2022

Також читайте:

Статті по темі:

Новини по темі:

Програма:

Психотерапія

Записатись

© 2005–2023«Альфа-Генезис»
Психолог в Києві, психотерапевт, лікування гіпнозом

Всі права захищено.

Працюємо:
ПН - ПТ з 10:00 до 20:00
СБ з 10:00 до 18:00

Адреса:
м. Киев, пров. Госпітальний, 1А

Карта проїзду

Карта проезда в психологический центр Альфа-Генезис

Оплатити можливо картою Visa або MasterCard з будь-якої точки світу, доступна Оплата частинами від Приват Банку

На нашому сайті Ви можете сплатити карткою Visa
На нашому сайті Ви можете сплатити карткою MasterCard
На нашому сайті доступна оплата частинами від Приват Банку