UA RU

Програма
«Гіпноз-дієта»

gipnoz_dieta4

Гіпноз і схуднення йдуть пліч-о-пліч ось уже багато десятиліть. Можливо, і Ви чули про ефективність гіпнозу як методу позбавлення зайвих кілограмів. Правильно, Гіпноз ефективний тому що, гіпноз дозволяє змінити харчування на підсвідомому рівні.

Використання програми «Гіпноз-дієта» передбачає, що проблеми з вагою викликані неправильними звичками харчування, тобто переїданням, зловживанням шкідливими продуктами, наприклад: цукерки, здоба, оселедці, смажена картопля тощо.

Якщо Ви й справді маєте намір змінити свої шкідливі звички на краще і маєте сильне бажання схуднути, значить, «Гіпноз-дієта» для вас.

Курс «Гіпноз-дієта» - це схуднення:

Під час курсу «Гіпноз-Дієта» Ви дізнаєтеся, що ж насправді потрібно зробити для гарантованого схуднення та утримання результату НАЗАВЖДИ.

Марія Дьяконова (автор та ведуча курсу «Гіпноз-Дієта», психотерапевт - гіпнотерапевт,
що спеціалізується на лікуванні харчових розладів):

«95% людей, які приходять до мене за допомогою у схудненні, не знають що ж насправді потрібно робити для того, щоб схуднути та утримати результат. При цьому більшість із цих 95% намагалися схуднути вже багато разів і навіть зверталися до дієтологів.

Томуу 1-й частині сеансу:

В той же час курс «Гіпноз-Дієта» це схуднення не тільки завдяки свідомому розумінню основних принципів у харчуванні, але й завдяки впливу на несвідому частину розуму людини!

Томуу 2-й частині сеансу під час гіпнозу:

В той же час гіпноз впливає на діяльність головного мозку, а головний мозок, що у свою чергу, контролює почуття спраги та голоду, тому якщо ти перепробувала багато дієт, але зриваєшся або після закінчення дієти знову їси багато, значить, потрібна «Гіпноз-дієта».

Завдяки гіпнозу людина налаштовується на те, щоб їсти мало і вибирає ті продукти і страви, які допомагають швидко скинути зайву вагу, тобто, швидко прийти у форму.

У гіпнозі вплив відбувається на наше несвідоме, тобто після гіпноз-дієти не доведеться свідомо обмежувати себе. Таким чином, схуднення відбувається без суворих обмежень.

Багатьом напевно знайома ситуація, коли змушуєш себе закрити дверцята холодильника, так би мовити, стиснувши зуби, але довго так жити не можливо! Тому звичайні дієти закінчуються зривом і набором ваги, а людина, яка сидить на звичайній дієті, почувається злою і незадоволеною. На Гіпноз-дієті цього не буде, тому що несвідоме допоможе робити правильний вибір у їжі! Більше того солодке і борошняне ЇСТИ МОЖНА і при цьому худнути. Таким чином, схуднення відбувається без зривів і, як наслідок, без повернення кілограмів

Мої 3 принципи схуднення розроблені таким чином, що в процесі схуднення людині не доводиться виключати будь-які страви або продукти зі свого повсякденного раціону. Тому схуднення відбувається без заборон

А також програма «Гіпноз-дієта» суттєво відрізняється від інших дієт. Більше того, на наш погляд дієти не ефективні, тому що під час суворого утримання від їжі, накопичується психічна напруга, яка виливається в напади переїдання, коли дієта закінчена. Тому зайва вага повертається знову, а Ви відчуваєте розчарування і перестаєте вірити у можливість схуднути.

гіпноз

В той же час «Гіпноз-дієта» відрізняється від звичайних дієт тим, що шкідливі звички викорінюються на підсвідомому рівні розуму, гіпнолог навіює людині такі правила харчування, які дозволяють скинути вагу і зберегти струнку фігуру.

Під гіпнозом організму даються завдання та установки, які запускають ланцюжок думок та почуттів, які сприяють схудненю. Справа в тому, що кора головного мозку пов'язана з гормональною системою, яка здійснює важливі функції в організмі, у тому числі сприяє прискоренню чи уповільненню схуднення. Тому, впливаючи на кору головного мозку шляхом навіювання та створення образу, можна впливати на гормональну систему зокрема, і всі системи та органи загалом. Завдяки цьому процес схуднення відбувається ще швидше та ще легше.

У ході «Гіпноз-дієти» фахівець дає дієтологічні рекомендації, які психологічно переносяться легко, що робить процес схуднення ще більш комфортним.

В результаті виконаної роботи істотно змінюються і спосіб мислення, і переваги в їжі і харчова поведінка, і стає легко і радісно дотримуватися правильної системи харчування, що стала рідною, яку з вдячністю сприймає тіло. Таким чином, людина худне.

схуднення

Тривалість програми 2 сеанси.

Перший тривалістю 2-2,5 години включає обговорення трьох основних принципів, які допомагають скинути вагу легко тому що розроблені з урахуванням не тільки жирового обміну організму, але й з урахуванням особливостей роботи нервової системи людини. А також навіювання цих принципів під гіпнозом для того, щоб ви могли дотримуватися нового способу життя автоматично, тобто легко. Бо коли щось навіюється під гіпнозом, тоді не свідомість, а несвідоме контролює відповідну поведінку людини. В даному випадку це харчування і новий спосіб життя, що сприяють звільненню від зайвої ваги.

На другому сеансі також використовується гіпноз для того, щоб зміцнити внутрішній настрій людини на зміну не тільки зовнішнього вигляду, а й, за зовнішністю, життя в цілому.

Детальніша інформація, розклад та вартість

Детальнішу інформацію про тренінг, тренерів, розклад та вартість, записатися та внести організаційний внесок Ви можете на нашому тренінговому сайті Psy-Magic.Club або натиснувши тут: Гіпноз Дієта

Марія Олегівна Дьяконова
психолог, гіпнолог

Також читайте:

Питання про програму «Гіпноз-Дієта»

Питання:

Людмила,

У мене був геморогічний інсульт у березні 2012 року. Підкажіть, будь ласка, я можу схуднути за допомогою дієти гіпнозу?

Мій зріст 164 см, а вага 164 кг. Дуже важко жити з такою вагою.

Відповідь:

Інсульт в анамнезі не є протипоказанням для використання гіпнозу, тому у Вашому випадку можна застосовувати програму «Гіпноз-Дієта».

Тим більше, що при Вашій вазі та стані здоров'я потрібно з обережністю ставитися до фізичних навантажень, а схуднення має здійснюватися переважно за рахунок корекції системи харчування.

У процесі «Гіпноз-Дієти» схуднення відбувається за рахунок навіювання байдужості, і навіть огиди до шкідливих продуктів та страв, причини зайвої ваги. А також розробки та навіювання такого харчового режиму, що дозволяє схуднути.

В той же час у процесі роботи з психологом виявляється і усувається психологічна причина емоційного переїдання.

Все це дозволяє схуднути природним чином без надмірної напруги.

Питання:

Аріша,

Цікавить «Гіпноз-дієта». Чи можна відразу записатися на сеанс або необхідні співбесіди?

Відповідь:

Ми знайомимося, коли Ви приходите на сеанс для того, щоб виявити точки впливу та причини емоційного переїдання які заважають схуднути, робота та зміни починаються вже на першому сеансі.

Питання:

Людмила,

Я перепробувала багато дієт, але помалу вага поверталася. Зараз 70 кг, два роки тому було 83 кг, потім купила таблетки.

Багато чула про гіпноз, який блокує голод і допомагає худнути. Скажіть це не шкідливо? Оскільки я знаю, що таблетки шкідливі, хочеться тримати форму без шкоди для здоров'я.

Відповідь:

Питання про те, чи не шкідливий гіпноз одне із поширених серед людей, які звертаються за допомогою до гіпнолога.

Ще раз запевняю Вас, що гіпноз не тільки не шкідливий, але корисний за своєю суттю для людського організму в цілому. Стан після сеансу гіпнозу схожий на стан після нетривалої відпустки.

Більш за те, як уже говорилося, переїдання має психологічну причину. За допомогою гіпнозу та психотерапії можна виявити цю причину та усунути її, таким чином людина не тільки худне, а й стає психологічно здоровішою.

Статті по темі:

Новини по темі:

Програма:

Психотерапія

Записатись

© 2005–2023«Альфа-Генезис»
Психолог в Києві, психотерапевт, лікування гіпнозом

Всі права захищено.

Працюємо:
ПН - ПТ з 10:00 до 20:00
СБ з 10:00 до 18:00

Адреса:
м. Киев, пров. Госпітальний, 1А

Карта проїзду

Карта проезда в психологический центр Альфа-Генезис

Оплатити можливо картою Visa або MasterCard з будь-якої точки світу, доступна Оплата частинами від Приват Банку

На нашому сайті Ви можете сплатити карткою Visa
На нашому сайті Ви можете сплатити карткою MasterCard
На нашому сайті доступна оплата частинами від Приват Банку