UA RU

Консультація дитячого психолога у Києві

Дитячий психолог у Києві
  • Не розумієте, чому дитина «відбилася від рук» і закинула навчання?
  • Малюк панічно боїться темряви, лікарів, побутових приладів?
  • Не можете знайти контакт із підлітком?

Отже, настав час звернутися за професійною допомогою! Налагодити взаємини із молодшими членами сім'ї набагато простіше, ніж може здатися. Досвідчені дитячі психологи знайдуть підхід навіть до замкнених і сором'язливих відвідувачів.

Спеціалісти

Психотерапевт психолог гіпнотерапевт Марія Дьяконова

Марія Дьяконова
Психотерапевт, психолог, гіпнотерапевт

Досвід з 2004 року (18 років)

Психотерапевт психолог гіпнотерапевт Ріма Данильцева

Римма Данильцева
Психотерапевт, психолог, гіпнотерапевт

Досвід з 2012 року (10 років)

Гарний дитячий психолог має бути експертом з багатьох напрямків: знати про особливості фізичного розвитку дитини, етапи дозрівання нервової системи тощо. Тільки в цьому випадку лікар може ефективно працювати з маленькими пацієнтами та їхніми батьками. Отримати консультацію кваліфікованого психолога у Києві ви можете у центрі «Альфа-Генезис». У нас працюють лише досвідчені фахівці, які допомогли сотням сімей з дітьми різного віку набути порозуміння.

Дитячий психолог – лікар не тільки для дитини

Всі батьки або опікуни хочуть дати дитині все найкраще, спираючись на власні світогляди та правила. Але часто такий підхід дає збої, провокує сімейний розбрат і навіть може уповільнювати розвиток. Дитячі психологи одночасно працюють з батьками, оскільки саме їхній підхід до виховання провокує більшу частину кризових ситуацій.

Але, якщо ви помітили зміни у поведінці дитини, не поспішайте звинувачувати себе у недбалості. Бажання отримати консультацію фахівця, попрацювати над собою, допомогти малюкові стати особистістю і робить вас гарними батьками! Головне не затягувати візит до психолога, адже від цього залежить добробут дитини у майбутньому.

Дитячі психологи одночасно працюють з батьками, оскільки саме їхній підхід до виховання провокує більшу частину кризових ситуацій.

Дитячий психолог допомагає батькам у вихованні дитини

Досвідчений фахівець допоможе розібратися в таких питаннях:

Коли варто звернутися до дитячого психолога?

Скористатися послугами дитячого психолога в Києві варто тим батькам, кого насторожують будь-які незвичайні зміни, «дивності» у поведінці дитини, наприклад:

Психолог допоможе юному пацієнту та його батькам скоригувати проблему та уникнути її повторення у майбутньому.

Консультація дитячого психолога

Лікар допоможе юному пацієнту та його батькам скоригувати проблему, уникнути її повторення у майбутньому. Користуватися консультаціями дитячого психолога ви можете, починаючи з народження малюка.

Причини психологічних проблем дитини

Існує безліч причин, з яких у дитини можуть розвинутися психологічні проблеми. Навіть необережно кинута дорослим фраза здатна посіяти зерна страхів, сумнівів та заниженої самооцінки. До найпоширеніших факторів належать:

Це далеко не повний перелік причин, що викликають емоційні та когнітивні проблеми. З усіма ними успішно працює дитячий психолог у Києві, готовий допомогти дитині змінити життя на краще. Але це можливо лише за сприяння батьків чи опікунів!

Як відбуваються заняття з дитячим психологом?

На першому етапі психологу необхідно зібрати якомога більше інформації про дитину та її сім'ю. Тому не дивуйтеся питанням, які на перший погляд не мають стосунку до ситуації, що склалася. Батькам та дитині важливо бути якомога більш відкритими, чесними. Перед початком терапії психолог може направити молодого клієнта на обстеження іншим фахівцям. Це дозволить підібрати оптимальний метод спілкування.

Психотерапевт окремо обговорить проблеми з дитиною та батьками. Такий підхід дає можливість визначити, як кожен з учасників бачить ситуацію, що склалася. Допомога дитячого психолога включає тестування дитини, вибір індивідуального підходу та методів роботи. Важливою складовою співпраці залишається угода про конфіденційність: спеціаліст обговорює моменти, про які не повідомлятиме батьків і, навпаки, дитині. Це дозволяє учасникам занять по-справжньому розкритися, обговорити «неправильні» почуття (сором, гнів, заздрість).

Кілька порад батькам

батькам важливо використати кілька принципів

Консультація психолога дітям, підліткам та їхнім батькам

Щоб консультація дитячого психолога принесла максимум користі і в майбутньому проблеми з порозумінням виникали якомога рідше, батькам важливо використати кілька принципів:

Дитячий психолог онлайн або під час особистої зустрічі докладніше розповість про принципи виховання щасливої дитини, допоможе вибрати правильний підхід до спілкування.

Записатися на консультацію до дитячого психолога

Хочете проконсультуватися з кваліфікованим спеціалістом? Запишіться на прийом до дитячого психолога онлайн зараз! Спеціаліст готовий прийняти вас під час особистого візиту до центру Альфа-Генезис або поспілкуватися у віддаленому режимі. Другий варіант особливо зручний для зайнятих людей та батьків, чия дитина сильно соромиться присутності незнайомців. Наші фахівці готові обговорити будь-які сімейні проблеми, пов'язані з дітьми. Великий досвід роботи, сучасні методи та індивідуальний підхід до кожного клієнта допомагають психотерапевтам центру шукати рішення для будь-якої проблеми. Збережіть гармонію у взаєминах поколінь!

Автори статті

Марія Олегівна Дьяконова
психолог, гіпнолог

Останнє редагування: 09.04.2022

Психотерапія

Записатись

© 2005–2023«Альфа-Генезис»
Психолог в Києві, психотерапевт, лікування гіпнозом

Всі права захищено.

Працюємо:
ПН - ПТ з 10:00 до 20:00
СБ з 10:00 до 18:00

Адреса:
м. Киев, пров. Госпітальний, 1А

Карта проїзду

Карта проезда в психологический центр Альфа-Генезис

Оплатити можливо картою Visa або MasterCard з будь-якої точки світу, доступна Оплата частинами від Приват Банку

На нашому сайті Ви можете сплатити карткою Visa
На нашому сайті Ви можете сплатити карткою MasterCard
На нашому сайті доступна оплата частинами від Приват Банку