UA RU

Послуги психотерапевта у Києві

Психотерапевт в Києві

Цікавите психотерапією?

Є проблеми – шукайте рішення?

Цінуєте досвід та професіоналізм?

Фахівці «Альфа–Генезис» готові надати кваліфіковану допомогу, будь-якій людині, яка має будь-які психологічні складнощі. Записуйтесь та приходьте!

Спеціалісти

Психотерапевт психолог гіпнотерапевт Марія Дьяконова

Марія Дьяконова
Психотерапевт, психолог, гіпнотерапевт

Досвід з 2004 року (18 років)

Психотерапевт психолог гіпнотерапевт Ріма Данильцева

Римма Данильцева
Психотерапевт, психолог, гіпнотерапевт

Досвід з 2012 року (10 років)

Читайте далі у цій статті

Психотерапевт - це

Психотерапевт - це фахівець із психічного здоров'я, який допомагає людям покращити життя, розвинути найкращі поведінкові, когнітивні та емоційні навички, усунути симптоми психічних захворювань та впоратися з різними життєвими складнощами.

Допомога психотерапевта

Психотерапевт - це фахівець із психічного здоров'я, який допомагає людям покращити життя, розвинути найкращі поведінкові, когнітивні та емоційні навички, усунути симптоми психічних захворювань та впоратися з різними життєвими складнощами. Але це лише незначна частина того, що включає визначення психотерапевта. Щоб краще розібратися в цьому, а також у тому, чи потрібна вам психотерапія, читайте далі.

Щоб зрозуміти краще, хто такий психотерапевт і в чому полягає психотерапія, ми поставили це питання одним з найкращих, на нашу думку, спеціалістам в Україні з більш ніж 15-річним досвідом роботи у сфері психічного здоров'я. Ось які відповіді ми отримали:

«Психотерапевт – це людина, яка допомагає людям рухатися її життєвим шляхом. В результаті психотерапії людина стає здоровою і вільною, знаходить гармонію у відносинах з близькими, перестає зациклюватися на минулому, а дивиться в сучасне і майбутнє, досягає цілей, мислить позитивно і тощо. Таким чином люди досягають стану щастя». Марія Дьяконова (психолог – психотерапевт, гіпнолог – гіпнотерапевт)

«Психотерапевт – це фахівець, який допомагає людям зцілитися фізично, зцілитися психологічно, зцілитися соціально та зцілитися духовно. Крім володіння психотерапією, психотерапевт має позитивне ставлення до людей, життєлюбність, здатний надати підтримку і дати здорову пораду» Римма Данильцева (психолог – психотерапевт, гіпнолог – гіпнотерапевт)

У чому відмінність психотерапевта від психолога та психіатра?

Коли люди говорять психотерапевт, вони можуть мати на увазі психотерапевта, психолога або консультанта з психічного здоров'я. У контексті роботи з людьми для покращення їхнього психічного здоров'я ці терміни мають однакове значення і є взаємозамінними.

Перевага одного іншому є питанням смаку.

Ось короткий список термінів, які часто використовують як синонім до слова психотерапевт:

Відмінності між деякими з цих термінів полягають у їх конотації поза контекстом роботи з клієнтами. Психотерапевт – спеціаліст, який працює з людьми та надає їм психотерапевтичну допомогу. Психолог – фахівець, який не тільки працює з людьми та надає їм психотерапевтичну допомогу, але ще й займається дослідженнями у сфері психології.

Деякі фахівці з психічного здоров'я називають себе «психологами» просто тому, що віддають перевагу цьому терміну. Їхня робота не повинна відрізнятися від роботи психотерапевта. Інші використовують цей термін, щоб наголосити на досвіді досліджень або мають на увазі, що у них багато освіти. Є навіть деякі психологи, які не працюють із людьми та не надають психологічної допомоги.

Є також психіатри, які проводять психотерапію і таким чином ідентифікують себе як «терапевта» на додаток до своєї основної професії. Немає жодних доказів того, що той, хто називається психотерапевтом, надає значно кращу допомогу, ніж той, хто називається психологом або іншим фахівцем у галузі психічного здоров'я.

Найпоширеніші помилки про психотерапевтів

Є багато неправильних уявлень про те, що означає бути психотерапевтом. Ось кілька із них:

Помилка: психотерапевт - це як друг, якому ви платите, щоб він слухав вас

Думати, що психотерапевт - це лише друг за наймом, не правильно! Психотерапевт, перш за все, покращує психічне здоров'я клієнтів, для цього більшість психотерапевтів навчаються більше 6 років і як підготовка до роботи з клієнтами проходять тривалу психотерапію або психоаналіз. У деяких фахівців навчання та підготовка займають понад 10 років!

Помилка: психотерапевт говорить вам, що робити

Більшість психотерапевтів не вказуватимуть вам, що робити. Вони не спортивні тренери у вашому житті. Вони не сидять осторонь і не викрикують інструкції, як жити.

Гарні психотерапевти працюють із клієнтами, щоб дати їм навички, для покращення здоров'я та життя, а також для прийняття правильних рішень. Допомога психотерапевта полягає в тому, щоб розширити можливості особи клієнта, а не змушувати клієнтів залежати від них.

Помилка: психотерапевт вміє читати думки

Психотерапевт не наполягатиме на тому, щоб ви неодмінно розкрили всі ваші секрети. Хоча досвідчений психотерапевт зазвичай здатний відрізнити правду від брехні.

«Терапевт», у якого ви проходите психотерапію, буде зацікавлений у тому, щоб ви могли говорити все, що думаєте, тому що чим більше знає про вас «терапевт», тим швидше і ефективніше він зможе допомогти вам. Проте психотерапевти дуже відрізняються від прокурорів, екстрасенсів чи слідчих.

Коли може знадобитися консультація психотерапевта?

Консультація психотерапевта

На консультацію до психотерапевта зазвичай приходять у таких випадках:

Якщо перераховані вище проблеми турбують вас, то вам потрібен хороший психотерапевт.

Як підготуватися до консультації психотерапевта?

Незалежно від того, з якої причини ви вирішили прийти на консультацію до психотерапевта, початкова консультація буде більш корисною, якщо ви зробите не складну підготовку. Це не тільки допоможе вам з'ясувати, яку допомогу психотерапевт може вам надати і скільки сеансів психотерапії знадобиться у вашому випадку, але і допоможе психотерапевту краще вас зрозуміти і запропонувати вам відповідний курс психотерапії.

Перед консультацією психотерапевта складіть список:

Консультація психотерапевта онлайн проводиться в «Альфа-Генезис»

Одним клацанням миші ви можете отримати допомогу кваліфікованого психотерапевта.

Психотерапевт онлайн

Консультація у наших спеціалістів можлива у форматі особистої зустрічі в офісі у м. Київ чи онлайн.

Коли мова йде про онлайн консультацію, одним клацанням миші ви можете отримати допомогу кваліфікованого психотерапевта. Сучасний світ надає безліч нових інструментів і технологій, які виводять психотерапію з кабінету психотерапевта в будь-яке місце, де ви не знаходилися б і де є підключення до інтернету. Використання онлайн допомоги психотерапевта може бути зручним для людей, які звикли користуватися Інтернетом і які потребують психологічної допомоги. Консультація психотерапевта онлай долає межі відстані та часу, таким чином, допомога в якісних змінах своєї особистості, а значить і житті, стає ще доступнішою і ще ближчою!

Прийом психотерапевта в офісі в м. Київ в «Альфа–Генезис»

Приходь на прийом до психотерапевта і виріши свої питання

Прийом психотерапевта

У нашому офісі ми створили комфортну атмосферу для того, щоб наші клієнти могли змінюватися на краще і позбавлятися від своїх психологічних труднощів.

Коли ви приходите на прийом до психотерапевта, ваше звернення повністю конфіденційне. Це означає, що ви можете абсолютно спокійно та вільно озвучувати будь-які ваші думки та обговорювати з «терапевтом» будь-які обставини вашого життя, психотерапевт вміє зберігати секрети.

Зазвичай прийом психотерапевта обмежений за часом, тому психотерапевт дбайливо спрямовує думки клієнта у бік вирішення проблеми та пошуку виходу для того, щоб використовувати час прийому максимально корисно.

Прийом психотерапевта у нас здійснюється за попереднім записом, у процесі якого ми намагаємося знайти зручний час для кожної людини.

Отже, якщо вам потрібні послуги психотерапевта в Києві або онлайн, ми готові направити всю міць нашого психотерапевтичного інструментарію на вирішення ваших психологічних складнощів і допоможемо вам досягти оптимальних внутрішніх змін та змінити життя на краще!

Записуйся на прийом, приходь, змінюйся, насолоджуйся

Автори статті

Марія Олегівна Дьяконова
психолог, гіпнолог

Данильцева Римма Євгенівна,
психолог, гіпнолог

Останнє редагування: 11.04.2022

Психотерапія

Записатись

© 2005–2023«Альфа-Генезис»
Психолог в Києві, психотерапевт, лікування гіпнозом

Всі права захищено.

Працюємо:
ПН - ПТ з 10:00 до 20:00
СБ з 10:00 до 18:00

Адреса:
м. Киев, пров. Госпітальний, 1А

Карта проїзду

Карта проезда в психологический центр Альфа-Генезис

Оплатити можливо картою Visa або MasterCard з будь-якої точки світу, доступна Оплата частинами від Приват Банку

На нашому сайті Ви можете сплатити карткою Visa
На нашому сайті Ви можете сплатити карткою MasterCard
На нашому сайті доступна оплата частинами від Приват Банку