UA RU

Пропонуємо спробувати гіпноз для лікування хвороб та вирішення проблем

лікування гіпнозом

У нас одні з найкращих гіпнотерапевтів не лише у м. Києві, а й у всій Україні.

Спеціалісти

Психотерапевт психолог гіпнотерапевт Марія Дьяконова

Марія Дьяконова
Психотерапевт, психолог, гіпнотерапевт

Досвід з 2004 року (18 років)

Психотерапевт психолог гіпнотерапевт Ріма Данильцева

Римма Данильцева
Психотерапевт, психолог, гіпнотерапевт

Досвід з 2012 року (10 років)

Серед інших методів, спрямованих на відновлення душевного здоров'я, ми пропонуємо лікування гіпнозом у провідних фахівців у галузі гіпнозу у м. Київ.

Записуйся на прийом, приходь, змінюйся, насолоджуйся

Лікування гіпнозом допомагає усунути безліч проблем на несвідомому рівні, до того ж у результаті лікування гіпнозом одужання відбувається набагато легше і швидше.

Лікування гіпнозом активно застосовується для усунення таких недуг, як:

У медичній практиці лікування гіпнозом застосовується при психосоматичних захворюваннях, таких як виразкова хвороба, гіпертонічна хвороба, бронхіальна астма, ядуха, підвищене потовиділення, жар або озноб, надмірна сонливість, нудота та запаморочення.

За допомогою гіпнотичних сеансів люди позбавляються різних видів залежностей:

Лікування гіпнозом застосовується при сексуальних порушеннях:

Ефективність одужання при використанні гіпнозу залежить від багатьох факторів, що в першу чергу включають складність та глибину проблеми, а потім тривалість сеансів та глибину гіпнозу.

Набір сучасних методів гіпнозу дозволяє знайти потрібну комбінацію способів введення пацієнта в гіпноз для найкращого одужання.

Чи дійсно лікування гіпнозом є ефективним?

Так. Лікування гіпнозом допомогло багатьом людям у всьому світі: кинути палити (навіть у випадках важких звичок – більше 3 пачок на день впродовж десятиліть), схуднути, покращити спортивні досягнення, підвищити самоповагу та впевненість у собі, нормалізувати сон, позбутися самотності, вирішити міжособистісні проблеми та багато, багато іншого.

Ось недавні дослідження американських учених, у яких було проведено порівняння лікування гіпнозом з іншими видами психотерапії:

Це дослідження ясно показує, щолікування гіпнозом є більш ефективним і вимагає менше часу, щоб досягти мети, порівняно з іншими психотерапевтичними методами.

Під гіпнозом, ви стаєте більш сприйнятливими до нових ідей, гіпнотичний стан дозволяє більш ефективно обробляти емоції, пов'язані з досвідом, який створив біль, страх, сум, гнів, почуття провини, сором, приниження та низьке почуття власної гідності. Таким чином, гіпноз дозволяє відновити контроль над своїм життям.

Професійне лікування гіпнозом у м. Київ у нас

Лікування гіпнозом у Києві. Центр Альфа-Генезіс

Справа в тому, що гіпноз сам по собі сприятливо впливає на організм, але не вирішує психологічні проблеми. Тому переваги лікування гіпнозом майже повністю залежать від правильного навіювання, а також кваліфікації та досвіду спеціаліста, який проводить лікування гіпнозом.

А навіювання - це те, що вимагає професійних навичок, спеціальних знань та підготовки.

Тому якщо Ви шукаєте психотерапевтичний або медичний гіпноз і досвідченого спеціаліста в галузі лікування гіпнозом - звертайтеся в Альфа-Генезис, тому що наші фахівці не просто закінчили курси гіпнозу, а мають дипломи кращих українських ВНЗ, наукові ступені, підвищення кваліфікації в Європі, а також більш ніж 10-річний досвід у галузі лікування гіпнозом, у тому числі в медичних закладах.

Знайте, гіпнозом часто зловживають, навмисно або найчастіше через некомпетентність.

Тому дуже важливо, подбати про те, щоб знайти належну кваліфікацію та професійну освіту для проведення медичного чи психологічного гіпнозу.

Самопроголошені «гіпнотизери» часто зустрічаються в інтернеті, і можуть не мати жодної формальної освіти в галузі психічного здоров'я чи психотерапії.

Крім того, більшість сертифікатів у галузі гіпнозу та марнославні слова, як «сертифікований гіпнотерапевт» практично немають нічого спільного з якістю лікування гіпнозом.

Основні цілі, які лікування гіпнозом допомагає досягти:

Як відбувається лікування гіпнозом?

сеанс гіпнозу

Багато людей відчувають побоювання і мають багато питань, коли мова заходить про гіпноз та можливість звернення до гіпнолога для вирішення своїх проблем.

Лікування гіпнозом зазвичай починається зі знайомства з людиною та обговорення психологічних проблем чи хвороб. Наступний етап лікування гіпнозом – правильне формулювання конкретних цілей, яких людина хоче досягти завдяки гіпнозу. Після того як вибрано цілі, сформульовано правильне навіювання, налагоджений контакт проводяться сеанси гіпнозу.

Сеанс гіпнозу – що відбувається?

Сеанс гіпнозу - це стан розслаблення та концентрації, подібний до «поглиненості» телевізійною програмою або замріяності. Під гіпнозом ідеї та установки, виражені психотерапевтом, легше запам'ятовуються та засвоюються, що, у свою чергу, створює позитивні зміни.

Гіпноз є зміною концентрації уваги у людини. Увага звужується, і тому образи, спогади, відчуття переживаються інтенсивніше, ніж у звичайному стані неспання.

Під гіпнозом вся увага звертається всередину, тому люди схильні відчувати все, думки, образи, спогади яскравіше і чіткіше, ніж зазвичай можуть. У той же час речі, які не входять у вузьку спрямованість підвищеної уваги в будь-який момент часу можуть забути. З цієї причини люди іноді тимчасово стають дезорієнтованими під гіпнозом, як уві сні вони не усвідомлюють, де вони знаходяться в реальності або уявній ситуації, і навіть час від часу не усвідомлюють себе.

Люди зазвичай відчувають психічний спокій і фізичне розслаблення під гіпнозом (проте, розслаблення не є необхідною умовою гіпнозу, людина може бути як психічно, так і фізично напружена, і в той же час бути в стані глибокого гіпнозу).

Сеанс гіпнозу викликає зміни у сприйнятті. Деякі люди відчувають тяжкість свого тіла, інші відчувають легкість, оніміння або навіть безтілесність.

Сеанс гіпнозу також супроводжується відчуттями плавання, польоту, поколювання у різних частинах тіла.

Інші зміни, які супроводжують гіпноз, роблять гіпноз чудовим інструментом для розумового та фізичного лікування та уможливлюють спеціалізовані гіпнотичні техніки. Наприклад, гіпнотичне знеболювання (блокування болю за допомогою гіпнозу)

Лікування гіпнозом уможливлює вікову регресію, де розум людини відтворює досвід минулого в яскравих деталях, начебто подія відбувалася в даний час, це значно полегшує доступ до віддаленої пам'яті.

Також стає можливим автоматичний лист, коли рука людини тимчасово відключається від свідомості та дозволяє писати відповіді, що відображають несвідомий матеріал.

Ще кілька прикладів випадків, коли застосовується лікування гіпнозом

У психотерапії, гіпнотичні методи ефективного прискорюють процес лікування.

Лікування гіпнозом використовується, щоб полегшити розуміння пацієнтами себе або своїх проблем, викорінити шкідливі звички, розкрити забуті спогади, позбутися тривог та страхів, а також розробити нову та більш адаптивну поведінку.

У психотерапії гіпнотичні методи ефективно прискорюють процес лікування.

гіпноз допомагає швидшим змінам

У психології та медицині лікування гіпнозом використовується для усунення синдрому роздратованого кишечника.

Також гіпноз використовується, щоб зменшити біль та дискомфорт, пов'язаний з медичними процедурами, такими як пологи, лікування опіків, також у хірургії, у випадках де наркоз не може бути використаний.

Лікування гіпнозом також використовується для зменшення хронічного болю при психосоматичних проблемах, для позбавлення від шкідливих звичок.

У стоматології гіпноз є ефективною альтернативою знеболюючих препаратів, гіпноз зменшує кровотечу та дискомфорт у щелепно-лицьовій хірургії, а також використовується для лікування скрегітання зубами, енурезу у дітей.

Отже, якщо вас зацікавило лікування гіпнозом, записуйтесь на сеанс і приходьте до нас, тому що у нас ви знайдете кваліфіковану допомогу, у тому числі лікування гіпнозом.

Автори статті

Марія Олегівна Дьяконова
психолог, гіпнолог

Останнє редагування: 10.04.2022

Психотерапія

Записатись

© 2005–2023«Альфа-Генезис»
Психолог в Києві, психотерапевт, лікування гіпнозом

Всі права захищено.

Працюємо:
ПН - ПТ з 10:00 до 20:00
СБ з 10:00 до 18:00

Адреса:
м. Киев, пров. Госпітальний, 1А

Карта проїзду

Карта проезда в психологический центр Альфа-Генезис

Оплатити можливо картою Visa або MasterCard з будь-якої точки світу, доступна Оплата частинами від Приват Банку

На нашому сайті Ви можете сплатити карткою Visa
На нашому сайті Ви можете сплатити карткою MasterCard
На нашому сайті доступна оплата частинами від Приват Банку