UA RU

Консультація та допомога сімейного психолога у Києві

Сімейний психолог у Києві

Проблеми у стосунках?

Потрібна допомога сімейного психолога?

Шукайте досвідченого та кваліфікованого спеціаліста?

Ми допомогли тисячам жінок, чоловіків та дітей подолати проблеми у стосунках! Записуйтесь та приходьте до нас, і ми допоможемо вам стати щасливими!

Спеціалісти

Психотерапевт психолог гіпнотерапевт Марія Дьяконова

Марія Дьяконова
Психотерапевт, психолог, гіпнотерапевт

Досвід з 2004 року (18 років)

Психотерапевт психолог гіпнотерапевт Ріма Данильцева

Римма Данильцева
Психотерапевт, психолог, гіпнотерапевт

Досвід з 2012 року (10 років)

Сімейний психолог – один із найбільш затребуваних фахівців у сучасному світі, який допомагає вирішити різні проблеми між подружжям, дітьми та батьками. У Києві отримати допомогу кваліфікованих психотерапевтів із сімейних питань ви можете у центрі «Альфа–Генезис». У нас працюють справжні професіонали, які максимально відповідально підходять до роботи з клієнтами, завдяки чому вони вже врятували тисячі сімей від розлучень та внутрішніх конфліктів.

Професійна допомога сімейного психолога дозволить вам пережити кризові та перехідні етапи у шлюбі та врешті-решт зберегти сім'ю.

допомога сімейного психолога дозволить зберегти сім'ю

Допомога сімейного психолога: для чого потрібні послуги

У наші дні сім'я в традиційному розумінні з чітко встановленими ролями та укладом, що формувався впродовж тисячоліть, поступово відходить у минуле. Хороша це тенденція чи ні, поки що сказати не можна, але одне можна стверджувати сміливо: це сучасні реалії, від яких нікуди не подітися. На жаль, жоден психолог з сімейних стосунків не здатний розповісти універсальний рецепт правильної побудови стосунків між подружжям. Адже кожна сімейна пара унікальна, і те, що для одного подружжя може бути пекельним жахом, для інших є справжнім щастям.

Сім'я є справжнім «живим організмом», який зароджується, розвивається з часом, долає кризові ситуації, стає «зрілим». Те, яким чином розвивати цей «організм», а також відповідальність за підсумковий результат несуть обидва члени подружжя. На жаль, впродовж усього періоду існування сім'ї майже кожна сучасна пара потрапляє у всілякі пастки, які дає нам життя. До того ж найчастіше такі пастки є універсальними, а їх причинами стає непорозуміння, невисловленість, взаємні докори та образи, які можуть накопичуватися з роками і в результаті вирватися назовні.

Психолог з сімейних стосунків: роль спеціаліста у вирішенні подружніх негараздів

Психолог для пар

Подолати подружню кризу і не потрапити до «пасток» якраз і допомагають сімейні психологи в Києві. Кваліфіковані фахівці допомагають знайти першочергові причини розладу між подружжям і якнайшвидше їх усунути, поки любов і тепло ще повністю не згасли. Психолог є «зовнішньою» особою, оскільки не залучений до конфлікту та сімейних негараздів, завдяки чому він здатний більш тверезо оцінити та зрозуміти, що саме відбувається між подружжям.

Поради подруг, родичів або батьків часто несуть деструктивізм у сімейні проблеми, оскільки близькі люди можуть брати безпосередню участь у конфлікті, а іноді й посилювати його. Будучи справжніми професіоналами, хороші сімейні психологи ніколи не встають на бік одного з подружжя. Фахівець може допомогти парі тільки в тому випадку, коли він займає нейтральне становище і діє виходячи з переконання, що обидва партнери рівносильно несуть відповідальність за сімейне щастя та проблеми.

Варто враховувати, що психолог для пар не здатний і не повинен вирішувати сімейні проблеми за чоловіка та дружину. Допомога фахівця є ефективною лише в тому випадку, якщо обидва партнери самі бажають зберегти сім'ю, готові витратити всі свої сили та час, щоб працювати заради цієї мети. Саме тому кваліфікований психолог обов'язково намагається знайти спільну мету для подружжя. При цьому сімейні консультації полягають не в роздачі порад, а в організації та підтримці сімейних стосунків.

Відносини між чоловіками та жінками бувають різними. В одних парах настільки розуміють один одного, що проблеми вирішуються самі собою, але досить часто між подружжям складаються настільки складні і хворобливі стосунки, що врятувати шлюб вдається тільки за допомогою сімейного психолога. Різним є характер і масштаб проблем. Пари можуть руйнуватися через зради одного або обох з подружжя, безперервні взаємні звинувачення, неприйняття своїх ролей у сім'ї, приховану конкуренцію, недостатні уміння у вирішенні конфліктів, мовчазність, невміння заявляти про власні потреби і т.д. Послуги сімейного психолога в Києві якраз допомагають упоратися з усіма цими проблемами, повернути теплі та близькі стосунки.

Допомога сімейного психолога

Потрібно врахувати, що фахівець ніколи не займатиме обвинувальну позицію, незалежно від того, яка сторона є «постраждалою», а яка стала ініціатором усіх складнощів. Головний постулат психології: сімейні стосунки є продуктом дій та слів двох людей, які відповідають за результати шлюбу. Саме тому фахівці однаково ставляться до подружжя, намагаються зрозуміти біль та переживання обох сторін. Хороші психологи обов'язково з'ясовують причину того, що викликало ту чи іншу поведінку чоловіка чи дружини, що вони хочуть донести до свого партнера. Досить часто конфлікти вдається вирішити вже на стадії визначення прихованого підтексту, і замість проблем пара знаходить порозуміння, емоційну близькість.

Консультація сімейного психолога: у яких ситуаціях потрібна?

У «Альфа–Генезис» працюють кваліфіковані сімейні психологи в Києві, які допомагають подружжю впоратися з такими проблемами:

Психолог для пар: чим допомагають консультації?

Консультація сімейного психолога допомагає парам відновити та зміцнити стосунки

Консультація сімейного психолога допомагає парам відновити та зміцнити стосунки

Послуги сімейного психолога онлайн або в кабінеті при особистій зустрічі сьогодні дуже потрібні, адже вони допомагають успішно вирішити проблеми, з якими пара звертається до фахівця. До того ж подружжя отримує безцінний досвід: після розмов з психологом чоловік і дружина навчаться самостійно вирішувати конфлікти без криків, образ, лайки та сварок. Пара починає розуміти важливість збереження доброзичливої атмосфери розмови при вирішенні складнощів, а в реальному, повсякденному житті вони не тільки слухають, а й чують один одного, не виявляючи агресію, без взаємних звинувачень, а з м'якістю та порозумінням.

У нас можна отримати допомогу сімейного психолога онлайн або прийти на консультацію до офісу в Києві

Методи, які використовуються сімейними психологами, дозволяють чоловіку та дружині «виходити» з епіцентру конфліктів, дистанціюватися від сварок. Вони починають «боротися» не проти своєї «другої половинки», бажаючи виявитися правими у конкретній ситуації, а об'єднуються для спільної боротьби проти загального «ворога» – конфліктів. Подружжя починає дивитися на складнощі, які, на жаль, є неминучими, не як на камінь спотикання, що веде до розлучення, а як на вирішувану проблему. За твердженням сімейних психологів, саме така думка є вже половиною вирішення всіх сварок та негараздів.

Скориставшись допомогою професіоналів, подружжя знову починає бути люблячим і коханим. Вони знову починають бачити в партнері хороші якості, а не погані, розуміти цінність своєї «другої половинки», навчаються цінувати навіть найменші вчинки, огортають один одного ніжністю та турботою. Чоловік і дружина починають знову захоплюватися партнером, що сприятливо впливає і на підвищення лібідо, а це вже гарантує якісне сексуальне життя, що дуже важливо у подружніх стосунках.

Потрібна консультація сімейного психолога, але немає можливості приїхати?

Сімейний психолог онлайн

Отримай онлайн консультацію

Сімейний психолог онлайн: чому вчиться пара на консультаціях?

Завдяки допомозі психолога з сімейних стосунків подружжя навчається:

Що сімейні психологи не роблять під час консультацій?

Фахівці, які працюють у нашому центрі «Альфа–Генезис», під час роботи з клієнтами дотримуються етичного кодексу психологів для пар. На основі основних принципів психологічної етики наші співробітники повністю виключають у своїй роботі такі негативні моменти:

Бажаєте налагодити спілкування та зберегти сім'ю?

Послуги сімейного психолога

Послуги сімейного психолога: який вплив мають на стосунки в сім'ї?

Консультації сімейних психологів онлайн або в кабінеті сильно відрізняються від розмов про труднощі подружнього життя з друзями, подругами або родичами. «Сімейні терапевти» користуються загальноприйнятими спеціальними техніками та методиками, а також збирають власну базу професійних знань про те, як можуть бути облаштовані сучасні сім'ї, які виникають кризи у стосунках між подружжям, які ресурси потрібні для подолання конфліктів.

Допомогу сімейних психологів у сучасному суспільстві важко переоцінити. Завдяки своєму професіоналізму ці фахівці допомагають закоханим парам вирішувати наявні проблеми, а все завдяки особливому підходу, який побудований на наступних принципах:

З-за злості та образ під час конфліктів подружжя часто забуває про все хороше, що є у них у сімейному житті, як їх цінують партнери, як люблять і захоплюються ними. Допомога сімейних психологів допомагає «згадати» про любов і тепло. Завдяки унікальним, дієвим методикам фахівці допомагають скріпити «цемент» сім'ї, який слабшає через чвари та негаразди, що знову «штовхає» чоловіка і дружину в обійми один одного. При цьому завдяки консультаціям із психологом закохані створюють, зміцнюють та розвивають безпеку та впевненість у тому, що жодна сварка чи конфлікт не зможе зруйнувати шлюб.

Сімейні психологи: порядок проведення зустрічей

Центр «Альфа–Генезис» у Києві пропонує консультації з сімейним психологом онлайн або під час особистої зустрічі в кабінеті спеціаліста. Незалежно від обраного варіанту, розмова триває до 45 хвилин, і весь цей час психолог приділяє лише розумінню та вирішенню проблеми. При цьому забезпечується доброзичлива затишна атмосфера, завдяки якій спілкування є приємним для всіх учасників.

Варто виділити такі важливі моменти щодо консультації спеціаліста:

Гіпноз у сімейній психотерапії

Гіпноз допомагає прискорити вирішення сімейних конфліктів

Сімейний психолог та гіпноз

У деяких ситуаціях для вирішення сімейних конфліктів працівники нашого центру застосовують гіпноз. Це дозволяє зняти психологічні бар'єри, дізнатися про справжні причини образ або гніву щодо «другої половинки» та ін. Зазначимо, що одного або обох членів подружжя вводять у стан гіпнотичного трансу тільки з дозволу самих клієнтів. Також варто врахувати, що сеанси гіпнозу проводяться і в тому випадку, коли вам потрібен сімейний психолог онлайн - цей підхід застосовується не тільки під час особистої зустрічі.

Якщо вам потрібен сімейний психолог у Києві, сміливо звертайтеся до «Альфа–Генезис». Ми допоможемо вам впоратися зі всілякими проблемами у подружньому житті та врешті-решт зберегти сім'ю.

Автори статті

Марія Олегівна Дьяконова
психолог, гіпнолог

Данильцева Римма Євгенівна,
психолог, гіпнолог

Останнє редагування: 08.04.2022

Психотерапія

Записатись

© 2005–2023«Альфа-Генезис»
Психолог в Києві, психотерапевт, лікування гіпнозом

Всі права захищено.

Працюємо:
ПН - ПТ з 10:00 до 20:00
СБ з 10:00 до 18:00

Адреса:
м. Киев, пров. Госпітальний, 1А

Карта проїзду

Карта проезда в психологический центр Альфа-Генезис

Оплатити можливо картою Visa або MasterCard з будь-якої точки світу, доступна Оплата частинами від Приват Банку

На нашому сайті Ви можете сплатити карткою Visa
На нашому сайті Ви можете сплатити карткою MasterCard
На нашому сайті доступна оплата частинами від Приват Банку