UA RU

Лікування ВСД. Вегетосудинна дистонія: симптоми, причини.

Ми пропонуємо кваліфіковане лікування ВСД у Києві та використовуємо гіпноз та психотерапію.

З чого почати?

  1. Дзвоніть або записуєтеся на сайті на консультацію – діагностику
  2. Приходьте на консультацію – діагностику до нас в офіс у Києві
  3. На консультації визначаються причини ВСД, з'ясовуються основні страхи та інші симптоми, а також все, що вас турбує (у кожної людини ці фактори можуть бути різними)
  4. Згідно з результатами діагностики визначається кількість сеансів гіпнозу та психотерапії необхідна для позбавлення від Вегетосудинної дистонії.
  5. Вартість можна дізнатися тут

Спеціалісти

Психотерапевт психолог гіпнотерапевт Марія Дьяконова

Марія Дьяконова
Психотерапевт, психолог, гіпнотерапевт

Досвід з 2004 року (18 років)

Психотерапевт психолог гіпнотерапевт Ріма Данильцева

Римма Данильцева
Психотерапевт, психолог, гіпнотерапевт

Досвід з 2012 року (10 років)

Переваги лікування ВСД у нас

У нас Ви отримаєте професійну допомогу та комплексне лікування ВСД, тому що ми не просто закінчили курси психотерапії, ми маємо дипломи кращих українських ВНЗ, наукові ступені, підвищення кваліфікації в Європі, а також більше ніж 10-річний досвід у сфері відновлення психічного здоров'я, у тому числі в медичних закладах.

Лікувати ВСД важливо невідкладно, тому що ВСД стає на шляху Вашого повсякденного життя і перешкоджає здатності нормально функціонувати.

Для якнайшвидшого позбавлення ВСД ми пропонуємо лікування унікальним поєднаним методом за допомогою гіпнозу та психотерапії, наш метод є безпечним способом боротьби з ВСД без утворення шкідливих залежностей від ліків

Записуйся на прийом, приходь, змінюйся, насолоджуйся

Лікування ВСД у нас зазвичай займає кілька сеансів.

Зазвичай лікування ВСД відбувається таким чином: лікар повинен оглянути пацієнта та виконати необхідні дослідження, щоб виключити наявність органічних захворювань.

Коли органічні захворювання виключені, рекомендується звернутися до психолога – психотерапевта. Тому що лікування ВСД, як основне завдання, передбачає відновлення психологічної рівноваги.

Ми пропонуємо кваліфіковане лікування ВСД у Києві та використовуємо гіпноз та психотерапію.

Чому лікування ВСД краще проводити гіпнозом?

Лікування ВСД гіпнозом

Гіпноз сприятливо впливає на всі системи та органи. Дослідження підтверджують зміни в організмі аж до зміни складу крові під впливом гіпнозу.

Але особливо благотворно гіпноз впливає на нервову систему. Таким чином, нервова система входить у врівноважений стан, а лікування ВСД передбачає оздоровлення нервової системи.

До того ж, гіпноз активує внутрішні, приховані резерви організму та дає можливість для запобігання загостренням та проявам ВСД.

Лікування ВСД гіпнозом: Завдяки сеансам гіпнозу проходять такі симптоми ВСД як:

Лікування ВСД може поєднувати гіпноз та психотерапію, це допомагає впоратися з психологічними та емоційними порушеннями:

Якщо Ви самостійно не можете впоратися з ВСД, зверніться до спеціаліста, ми використовуємо свій досвід та знання, щоб допомогти Вам позбутися ВСД.

Вегетосудинна дистонія - симптоми.

вегетосудинна дистонія лікування

Вегетосудинна дистонія (ВСД), такий діагноз часто чують люди, які скаржаться на наступні симптоми:

Як правило, аналізи та медичні дослідження у людей з ВСД у межах норми. Таким чином, людина з вегетосудинною дистонією здорова, але почувається погано.

Але найгірше те, що ВСД істотно заважає жити повноцінним життям. Людина з діагнозом вегетосудинна дистонія не може повноцінно працювати через швидку стомлюваність і апатію. Іноді люди з ВСД уникають багатолюдних місць і навіть не можуть відвідувати збори чи наради на роботі.

На жаль, багато людей, які довго страждають від ВСД, стають безробітними.

Як не дивно, але від ВСД страждає сім'я, тому що член сім'ї з вегетосудинною дистонією стає дратівливим, примхливим, але водночас потребує підвищеної турботи та уваги з боку своїх родичів.

Бує, що люди з ВСД не можуть виходити з дому без супроводу родичів або не можуть залишатися вдома самі.

Через страх опинитися далеко від будинку без медичної допомоги люди з ВСД відмовляються від подорожей та далеких поїздок.

З медичної точки зору здорова людина, але яка ходить по лікарях у страху за власне життя, замість того, щоб насолоджуватися життям – це типова людина з діагнозом вегетосудинна дистонія

Серед інших поширених симптомів ВСД:

Які причини ВСД?

При ВСД спостерігається порушення тонусу судин внаслідок розладу вегетативної нервової системи, що регулює звуження та розширення судин

Основні причини ВСД

Страх причина ВСД?

лікування Всд у Києві SOS

Більшість наших пацієнтів розповідають історію про те, що на початку їхньої проблеми був напад, який супроводжувався прискореним серцебиттям, задухою, запамороченням, ознобом або жаром, розладом кишечника та ін.

Хтось із людей з нападом ВСД вирішив, що помирає від серцевого нападу або інсульту, інші подумали, що божеволіють. Але, так чи інакше, виник сильний страх за своє здоров'я і навіть своє життя.

І вже не важливо, що лікарі швидкої допомоги, що приїхали, не виявили ні серцевого нападу, ні інсульту, ні божевілля. У людини з ВСД оселився в душі страх (страх смерті, страх серцевого нападу, страх зійти з розуму).

А далі цей страх за своє життя стає причиною походів по лікарях, і пильної уваги до себе, до власних відчуттів та станів.

І тоді навіть головний біль від перевтоми сприймається як ознака серйозного захворювання або загроза, і людиною з ВСД опановує знову страх, який змушує серце битися швидше, тиск підвищуватися, викликає запаморочення та дезорієнтацію, таким чином починається наступний напад вегетосудинної дистонії. А за ним ще один, і ще.

Практичний досвід показує, що в більшості випадків вегетосудинна дистонія проходить, коли людина позбавляється страху і пильної уваги до себе, до свого самопочуття.

Автори статті

Марія Олегівна Дьяконова
психолог, гіпнолог

Данильцева Римма Євгенівна,
психолог, гіпнолог

Останнє редагування: 16.04.2022

Також читайте:

Статті по темі:

Програма:

Психотерапія

Записатись

© 2005–2023«Альфа-Генезис»
Психолог в Києві, психотерапевт, лікування гіпнозом

Всі права захищено.

Працюємо:
ПН - ПТ з 10:00 до 20:00
СБ з 10:00 до 18:00

Адреса:
м. Киев, пров. Госпітальний, 1А

Карта проїзду

Карта проезда в психологический центр Альфа-Генезис

Оплатити можливо картою Visa або MasterCard з будь-якої точки світу, доступна Оплата частинами від Приват Банку

На нашому сайті Ви можете сплатити карткою Visa
На нашому сайті Ви можете сплатити карткою MasterCard
На нашому сайті доступна оплата частинами від Приват Банку