Схуднути, не відкладаючи на завтра.
- Перший крок — найважчий.
- Другий крок. Схуднути за допомогою письмового проекту.
- Третій крок. Схуднути не швидко, але надійно.
- Четвертий крок. Схуднути, балуючи себе та з любов'ю до себе!
- П'ятий крок. Схуднути, починаючи грандіозне з малого.
- Шостий крок. Схуднути, дотримуючись розкладу.
- Сьомий крок. Схуднути не так складно і нестерпно, як ви вважаєте.
- Восьмий крок. Схуднути за допомогою професійної допомоги.
Якщо ви є людською істотою, ви швидше схильні відкладати на завтра десятки речей, ніж зробити одну річ у встановлені терміни. Це стосується і спроб схуднути. Скільки разів ви казали собі: «Я сідаю на дієту наступного понеділка». Можливо, ви втратили рахунок спроб схуднути? Існує кілька способів боротися зі звичкою відкладати назавтра схуднення.
Перший крок — найважчий.
Зізнайтеся, чому ви відкладаєте на завтра прагнення схуднути. У глибині вашої душі, існують основні причини зволікання. Часто спрацьовує принцип збереження речей «як є». Якщо ви припините відкладати на завтра те, що вам потрібно зробити сьогодні, щоб схуднути (або поміняти роботу, або навести лад у особистому житті, тощо), то ці зміни можуть здаватися великими та страшними. Ви боїтеся, що відбуватиметься далі? Страх зупиняє вас, заважає розпочати зміни, необхідні для того, щоб схуднути. Якщо ви ризикнете та схуднете, ваш виграш буде набагато чудовішим, ніж комфорт від збереження речей «як є».
Другий крок. Схуднути за допомогою письмового проекту.
Психологи у процесі роботи з людьми, які бажають схуднути, виявили дієвість розробки плану схуднення. Один з найкращих способів припинити зволікання та схуднути — розробка плану того, що необхідно робити і коли позбавитися зайвих кілограмів. Постановка цілей має вирішальне значення для успішного схуднення. Психологи стверджують, що формулювання мети в письмовій формі, робить її здається більш реальною і досяжною, а людину, що бажає схуднути більш рішучою і гостро її потребуючою.
Третій крок. Схуднути не швидко, але надійно.
Як і будь-яка інша шкідлива звичка, переїдання є поведінкою за замовчанням, тому вироблення звички, яка дозволить схуднути, вимагає деякого часу. Психологи стверджують, що необхідно 28 днів, щоб зламати шкідливу звичку та створити іншу звичку. Це не означає, що ви не зможете помічати результати ваших прагнень схуднути вже через тиждень, але ви не повинні очікувати змін на 180 градусів одразу. Сьогодні ви все ще можете запихати кросівки в шафу в надії на найкращу погоду завтра, але наступного місяця ви виходите на пробіжку, не роздумуючи.
Четвертий крок. Схуднути, балуючи себе та з любов'ю до себе!
Психологи називають це «процедурою винагороди» …Звучить складно? Це не так. Робота над собою, коли ви досягаєте мети (наприклад, схуднути на 4 кг) використовуєте свій власний метод позитивного підкріплення, мотивує вас на досягнення ще більших результатів (наприклад, схуднути ще на 4 кг). Пообіцяйте собі нову губну помаду, масаж або сережки, коли позбавитеся перших зайвих кілограмів. Подаруйте собі щось, чого ви з нетерпінням чекатимете, і ви продовжуватимете рухатися вперед!
П'ятий крок. Схуднути, починаючи грандіозне з малого.
Зробіть перші кроки на шляху до великих змін. Прогулянка тривалістю п'ять хвилин сьогодні краща, ніж не повна відсутність руху вчора, чи не так? Клятва відмовитися від усіх смажених продуктів мало здійсненна. Якщо ви звикли до щоденного поїдання смаженої картоплі, спробуйте їсти її через день. Коли справа доходить до прагнень схуднути, три підходи вправ по 10 хвилин впродовж дня також ефективні як одне 30 хвилинне заняття.
Шостий крок. Схуднути, дотримуючись розкладу.
Якщо відкладати прибирання своєї квартири, доки пилом не поростуть ноги, це зробить завдання важчим. Найкраще відзначити справи на календарі: п'ятниця ранок — побачення з холодильником, його розморожування та миття, у суботу після обіду — на швабру великі плани. Домовтесь про зустріч із самим собою на прогулянку, плануйте меню тощо, і у вас з'явиться більше шансів схуднути.
Сьомий крок. Схуднути не так складно і нестерпно, як ви вважаєте.
Основною причиною, з якої більшість з нас відкладають справи, є те, що вони складні або їх виконання буде неприємним. Звичайно, прибирати грудки пилу з-під шафи не найприємніше у світі заняття, але це не зовсім катування. Рідко справи виявляються такі погані, як нам здається. Турбота про свій зовнішній вигляд не обов'язково жорстке самообмеження, а 10 хвилин вправ зовсім не зіпсують вам цілий день! Згадайте, як казала вам ваша мама: «Спробуй, ... і може тобі просто сподобається».
Восьмий крок. Схуднути за допомогою професійної допомоги.
В області зайвої ваги не існує чарівного методу чи чудодійного засобу. Дисфункціональна поведінка людей із проблемою зайвої ваги схожа на залежність. Справді, зайва вага є однією з найскладніших психологічних та поведінкових проблем. Професійна допомога, яку пропонує команда центру практичної психології «Альфа-Генезис» ґрунтується на тому, що терапевтичний гіпноз відіграє безперечну значущість у лікуванні зайвої ваги.
Гіпноз допомагає схуднути завдяки дії на кількох рівнях:
- Гіпноз зміцнює мотивацію.
- Пацієнт худне зі швидкістю, що ідеально підходить для його фізичної та психологічної рівноваги, що є важливою складовою довгострокового результату.
- Завдяки гіпнозу у пацієнта вкорінюється здорова харчова поведінка, яка допомагає тримати вагу стабільною. Пацієнт стає природно стрункою людиною, вільною від занепокоєння зберегти свою ідеальну вагу.
- Пацієнт навчається відрізняти емоційний голод від фізіологічного голоду. Гіпноз допомагає створювати в пацієнті розумні звички, які людина любить, і насолоджуватися ними (здорове харчування, фізичні вправи), звичайно.
- Пацієнт навчається справлятися зі стресом та іншими негативними емоціями — корінням емоційного голоду.
- Пацієнт зміцнює впевненість у собі та змінює свою самооцінку, самооцінка стрункої та привабливої людини діє побічно, зміцнюючи розумні харчові звички.
- Об'єднуючи самогіпноз та гіпноз, пацієнт самостійно впливає на форму свого тіла.
Тому, щоб схуднути, ви можете звернутися до гіпнолога.
Автори статті
Марія Олегівна Дьяконова
психолог, гіпнолог
Данильцева Римма Євгенівна,
психолог, гіпнолог
Останнє редагування: 10.05.2022
Такjж читайте:
Статті по темі:
- Схуднути, не відкладаючи на завтра.
- Схуднення: Стоп емоційне переїдання!
- Здорове схуднення та дієти. Як схуднути та позбутися переїдання
- Зайва вага — стратегія схуднення
- Обережно голод на замітку бажаючим схуднути
- Анорексія та булімія
- Тяжкі ускладнення анорексії
- Компульсивне переїдання
- Булімія. Лікування булімії.
- Анорексія. Лікування анорексії.
Новини по темі:
- Повні люди можуть стати вигнанцями
- Аромати здатні зупинити переїдання
- Переїдання під час вагітності впливає на IQ дитини
Програма: