UA RU

Аромати здатні зупинити переїдання

Вчені працюють над деякими їстівними субстанціями, одне жування яких надсилатиме організму через мозок сигнал про ситість. Наука отримала можливість створити продукти, що мають найпотужніший за ступенем придушення почуття голоду аромат. Це може стати революційним способом боротьби із зайвою вагою.

І дуже вчасно – епідемія ожиріння захопила розвинені країни. Вона ризикує стати прямою чи непрямою причиною більшості смертельних хвороб у найближчі кілька десятків років.

У боротьбу із зайвою вагою вступили вчені з Нідерландів. Ріанне Рюйшоп разом із колегами задумалася над різними ефектами, які їжа виробляє у шлунку людини, будучи проковтнутою. Якісь продукти дають нам швидке відчуття ситості, а якісь ми можемо, як то кажуть, ковтати до нескінченності. Дослідники зосередилися на тих, хто ще в процесі жування виділяє особливий аромат, який пригнічує почуття голоду.

Науці відомо, що їжа містить особливий аромат, що складається з молекул, що активують відповідальні за відчуття насичення області мозку. Професор Рюйшоп виявила, що аромат, що виділяється в процесі жування, робить значний внесок у відчуття ситості, здатне вплинути на рішення людини перестати їсти.

Цей аромат визначено, тепер залишилося лише розробити особливі харчові добавки, що містять «дієтичний» запах, щоб наситити ними певні продукти. І, можливо, у найближчому майбутньому, з'ївши низькокалорійну булочку або шматочок сиру, ми зможемо придушити почуття голоду, через яке іноді тріскаємо ночами макарони з сосисками, набираючи зайві кілограми.

medikforum.ru

Також читайте:

Статті по темі:

Новини по темі:

Програма:

Всі новини: психологія, психотерапія, гіпноз.

Психотерапія

Записатись

© 2005–2023«Альфа-Генезис»
Психолог в Києві, психотерапевт, лікування гіпнозом

Всі права захищено.

Працюємо:
ПН - ПТ з 10:00 до 20:00
СБ з 10:00 до 18:00

Адреса:
м. Киев, пров. Госпітальний, 1А

Карта проїзду

Карта проезда в психологический центр Альфа-Генезис

Оплатити можливо картою Visa або MasterCard з будь-якої точки світу, доступна Оплата частинами від Приват Банку

На нашому сайті Ви можете сплатити карткою Visa
На нашому сайті Ви можете сплатити карткою MasterCard
На нашому сайті доступна оплата частинами від Приват Банку