UA RU

Консультаційні послуги психолога у м. Київ

Консультація психолога у Києві

Сучасне життя з її стресами робить все більш поширеними психологічні проблеми у людей незалежно від віку та соціального статусу. У свою чергу, ці різноманітні психологічні проблеми ускладнюють життя, а в деяких випадках людина зовсім не може жити повноцінно без психологічної допомоги.

У цьому випадку потрібна консультація психолога.

Записуйтесь та приходьте на консультацію до психолога до психологічного центру «Альфа-Генеза».

Спеціалісти

Психотерапевт психолог гіпнотерапевт Марія Дьяконова

Марія Дьяконова
Психотерапевт, психолог, гіпнотерапевт

Досвід з 2004 року (18 років)

Психотерапевт психолог гіпнотерапевт Ріма Данильцева

Римма Данильцева
Психотерапевт, психолог, гіпнотерапевт

Досвід з 2012 року (10 років)

У нас Ви отримаєте професійні послуги:

Вартість послуг психологів, гіпнологів психологічного центру «Альфа-Генеза» вас приємно здивує.
Психологічний центр «Альфа-Генеза» один з небагатьох, в якому ви можете отримати професійну допомогу психолога, гіпнолога, висококваліфіковану психотерапію за прийнятну ціну (включаючи гіпноз).

Записуйся на прийом, приходь, змінюйся, насолоджуйся

Ви можете записатися до психолога в Києві за телефонами, або по інтернету консультація психолога записатися

Яку користь ви можете отримати від консультації з психологом?

Консультація психолога - це консультація спеціаліста в галузі психічного здоров'я. Область знань психолога – це психіка, і те, як вона впливає на поведінку та психологічне благополуччя.

Консультація психолога проводиться для профілактики, діагностики та лікування психологічних проблем та психічних захворювань.

Своєчасна консультація та допомога психолога допомагають людям залишатися психічно здоровими, та ефективно керувати своїм життям.

Вам потрібна консультація психолога?

Проблеми з психічним здоров'ям, особливо якщо вони хронічні, можуть бути виснажливими. Ваше тіло може страждати фізично при депресії або тривозі, як і під час фізичної хвороби. А іноді психологічні проблеми можуть бути викликані різноманітними життєвими проблемами та обставинами.

Коли у вас болить зуб, то ви йдете до стоматолога. Коли ламається автомобіль – до автомеханіка. А якщо у вас виникли психологічні проблеми, то вам потрібна консультація психолога.

Психолог під час консультації докладно розпитає вас про симптоми, про те, як довго вони у вас, і чи є вони постійними або приходять і йдуть.

Психолог проведе психодіагностику, щоб виявити причини ваших симптомів, інші психологічні проблеми, які не відносяться до причини приходу на консультацію, але є важливими.

За результатами психодіагностичної консультації фахівець запропонує Вам допомогу, що найбільше підходить для вирішення ваших психологічних складносщів.

Консультація у психолога чи психотерапія, у чому різниця?

Консультація психолога в Києві Печерськ

Хоча консультація психолога та психотерапія часто використовуються як синоніми, є різниця між психотерапією та консультаціями психолога.

У процесі консультування психолог фокусується на конкретних проблемах і працює, щоб допомогти людині вирішити конкретну проблему, наприклад страх, стрес, агорафобія, напади паніки, розлучення або розрив відносин тощо.

На консультації увага психолога приділяється вирішенню конкретних психологічних проблем або конкретним методам боротьби з або уникнення проблемних ситуацій.

Консультування є, як правило, більш короткостроковим, ніж психотерапія. Психотерапія більш довгостроковий процес, ніж психологічні консультації та фокусується на ширшому колі питань.

Що відбувається на консультації у психолога?

Якщо Ви вперше опинилися на консультації у психолога, то фахівець, як правило, попросить Вас описати те, що Вас турбує і дати докладні відомості про Вашу особисту історію.

Питання можуть включати:

Питання психолога можуть також включати інформацію про Ваше дитинство, освіту та роботу, сімейне становище, про Ваші міжособистісні стосунки, а також шкідливі звички (наркотики, алкоголь). Збір інформації під час психологічного консультування може зайняти один сеанс.

Психологічні тести та психодіагностика у Києві

Психологічні тести та психодіагностика

Наші спеціалісти доповнюють інформацію про пацієнта за рахунок використання психологічних тестів. Психологічні тести використовуються для отримання більшого розуміння тих проблем, думок, почуттів та поведінки людини, які змушують людину страждати.

Коли використовується тест, клієнту пояснюють, чому він використовує той чи інший тест, а також яка психологічна функція може бути оцінена.

Наприклад, деякі тести використовуються для психодіагностики настрою, деякі для оцінки проблем з пам'яттю або концентрацією уваги, інші, щоб краще зрозуміти особливості особистості, такі як впевненість у собі, самооцінка.

Тестування використовується, щоб психолог зміг отримати компетентне враження або діагностику Вашої конкретної ситуації.

Допомога психолога передбачає використання ліків?

Важливо визнати, що антидепресанти та транквілізатори найчастіше пригнічують, але не лікують психологічні захворювання.

Більшість препаратів для лікування психічних захворювань не лікують хворобу, а допомагають людині легше керувати своїм захворюванням, часто в контексті психотерапії.

Існують певні психічні розлади, у яких ліки необхідні (шизофренії та деякі види депресій).

Дослідження показують, що ліки та психотерапія працюють краще, ніж тільки ліки або тільки психотерапія у разі лікування певних типів психологічних проблем. Деякі типи проблем найкраще лікувати психотерапією. Тому допомога психолога найчастіше не передбачає використання ліків.

Що відбувається із особистою інформацією пацієнта?

Консультація психолога конфіденційна

Консультація психолога є конфіденційною. На самому початку, коли пацієнт приходить, психолог має встановити межі конфіденційності.

Інформація, що розкривається психологу, є конфіденційною і не може бути розкрита без згоди пацієнта, за винятком деяких конкретних обставин.

Ці умови називаються «межа конфіденційності». Ці обмеження зазвичай виключають ситуації, коли пацієнт може загрожувати своєму життю або життю оточуючих.

Психолог повинен вести облік своїх пацієнтів, звітність зазвичай включає інформацію про пацієнтів з їхніми проблемами та їх історією, психологічні тестові дані та дані діагностики, а також докладну інформацію про сеанси в процесі лікування.

Ці записи повинні вестись та безпечно зберігатися протягом періоду часу визначеного законодавством. Як правило, записи зберігаються впродовж десяти років після останнього спілкування пацієнта. Після 10 років записи безпечно знищуються.

Консультація психолога та психотерапія в нашому психологічному центрі в Києві передбачає використання структурованих та обмежених у часі психотерапевтичних підходів, які спрямовані на вирішення конкретних психологічних проблем та досягнення ясних цілей.

Наші фахівці є кваліфікованими знавцями своєї справи, професіоналізму яких ви можете довіряти, тому що вони мають якісну освіту, підвищення кваліфікації з різних напрямків психотерапії та досвід роботи понад 10 років із клієнтами. Тому психологи в психологічному центрі «Альфа – Генезис» мають у своєму розпорядженні безліч методів лікування різноманітних психологічних складностей і розладів.

У процесі психологічного консультування ми використовуємо результативні, сучасні методи допомоги. До найбільш ефективних та сучасних методів психотерапії відносять гіпнотерапію, когнітивно – поведінкову психотерапію, нейролінгвістичне програмування (НЛП), раціональну психотерапію та ін.

Потрібен психолог (Київ)?

Кваліфіковані та досвідчені фахівці в психологічному центрі «Альфа-Генеза», допоможуть позбутися психологічних хвороб, покращити взаємини, реалізувати себе та багато іншого для покращення якості життя. Консультація психолога Київ записатися

Повернемо хороше самопочуття

Допомога психолога у Києві - повернемо гарне самопочуття

Автори статті

Марія Олегівна Дьяконова
психолог, гіпнолог

Данильцева Римма Євгенівна,
психолог, гіпнолог

Останнє редагування: 05.04.2022

Психотерапія

Записатись

© 2005–2023«Альфа-Генезис»
Психолог в Києві, психотерапевт, лікування гіпнозом

Всі права захищено.

Працюємо:
ПН - ПТ з 10:00 до 20:00
СБ з 10:00 до 18:00

Адреса:
м. Киев, пров. Госпітальний, 1А

Карта проїзду

Карта проезда в психологический центр Альфа-Генезис

Оплатити можливо картою Visa або MasterCard з будь-якої точки світу, доступна Оплата частинами від Приват Банку

На нашому сайті Ви можете сплатити карткою Visa
На нашому сайті Ви можете сплатити карткою MasterCard
На нашому сайті доступна оплата частинами від Приват Банку