UA RU

Психолог онлайн

Психолог онлайн - допомога психолога віддалено

Психолог онлайн дає можливість отримати якісну психотерапію або знайти вирішення ваших життєвих проблем, не виходячи із власного будинку чи офісу.

Спеціалісти

Психотерапевт психолог гіпнотерапевт Марія Дьяконова

Марія Дьяконова
Психотерапевт, психолог, гіпнотерапевт

Досвід з 2004 року (18 років)

Психотерапевт психолог гіпнотерапевт Ріма Данильцева

Римма Данильцева
Психотерапевт, психолог, гіпнотерапевт

Досвід з 2012 року (10 років)

Готові звернутися за допомогою до психолога, але не знаєте, з чого почати? Розгляньте психологічну допомогу онлайн як варіант. Консультація психолога сьогодні більше не пов'язана чотирма стінами його кабінету, Ви можете звернутися до допомоги кваліфікованого психолога онлайн.

Психологічна допомога онлайн це:

психолог онлайн 24\7
Кваліфікований психолог онлайн 24/7
100% анонімно
100% анонімно та безпечно
Розумні рішення
Розумні рішення та підтримка у будь-який час
зв'язок із будь-якої точки світу
Будь-який зручний для Вас спосіб зв'язку з будь-якої точки світу
Зручний спосіб оплати
Зручний спосіб оплати

Психологічна допомога онлайн дає можливість у будь-який момент і в будь-якому місці, у процесі консультації, замінити негативні емоції на позитивні. А також прийняти розумне рішення, яке призведе до покращення життя!

Кваліфікований та досвідчений психолог онлайн від «Альфа-Генезис» допоможе вам відкрити себе нового та назавжди розпрощатися з думками та поведінкою, які змушують Вас страждати.

Нове життя вже чекає на Вас – запишіться на онлайн консультацію вже сьогодні!

Записуйся на прийом, приходь, змінюйся, насолоджуйся

Клієнтка Тетяна: «Психолог онлайн в «Альфа-Генезис» – це як дуже розумний друг або навіть ближчий за друга, тому що знаходиться на зв'язку  в будь-який час і будь-де».

Клієнт Михайло: «Своїми позитивними словами та порадами психолог полегшив процес прийняття рішення, яке я мав прийняти давним-давно. Вона справді глибоко зрозуміла мене, це не була просто поверхова розмова. Дякуємо за консультацію».

Психолог онлайн або психологічна допомога онлайн стає все більш популярною, ніж будь-коли особливо для зайнятих людей.

Онлайн психотерапія є цінним інструментом, як у випадку, якщо у Вас є конкретні питання, які Ви хочете поставити психологу, так і у разі психологічних проблем (наприклад: фобія, невпевненість, напади паніки, розлучення тощо) та психічних захворювань (булімія, анорексія, депресія, тривожний розлад тощо).

Переваги психолога онлайн:

Психолог онлайн дає можливість отримати якісну психотерапію або знайти вирішення ваших життєвих проблем, не виходячи з власного будинку чи офісу.

Психологическая помощь онлайн

У Вас може бути недостатньо часу, щоб регулярно відвідувати сеанси або ж Ви, можливо, живете в іншому місті або іншій країні, але потребуєте допомоги кваліфікованого психолога або навіть повноцінної психотерапії, завдяки онлайн психотерапії вищеперелічені умовності більше не є перешкодою на шляху до психологічного благополуччя.

Допомога психолога онлайн також ефективна як сеанси віч-на-віч, незважаючи на те, що психолог і пацієнт можуть перебувати за тисячі кілометрів один від одного.

Ви можете проконсультуватися з психологом:

Отримайте першокласного гіда по життю, якісну психотерапію, або допомогу та підтримку онлайн у процесі консультацій із психологом в інтернеті.

Консультація психолога онлайн

Експерти в галузі психотерапії вважають, що кваліфікована допомога психолога онлайн не поступається традиційним психотерапевтичним сеансам.

Доктор Кейт Антоній з Інституту Online психотерапії розповів The Daily Mail у Великій Британії, що вигоди від онлайн психотерапії, "коли вона проводиться коректно" істотні навіть у разі глибоких психічних захворювань.

Існують критики допомоги психолога по телефону, тому що така психотерапія позбавлена своєї важливої частини – міміки та жестів. Чого не скажеш про допомогу психолога онлайн, коли завдяки відеозв'язку створюється відчуття, що психолог і пацієнт знаходяться в одній кімнаті.

Більш того, використовуючи сучасні засоби зв'язку Ви можете отримати допомогу психолога в комфортній обстановці своєї квартири, а для деяких людей, це означає, що вони зможуть почуватися спокійніше бути в змозі говорити вільніше про свої психологічні проблеми.

Погодьтеся, що Ваш психологічний стан має вирішальне значення для загального благополуччя та якості життя. Сеанси з психологом онлайн дають клієнтам унікальну можливість відкрити свої унікальні шляхи зростання під керівництвом професіонала. Отримайте першокласного гіда по життю, якісну психотерапію, або допомогу та підтримку онлайн у процесі консультацій із психологом в інтернеті. Пізнайте себе разом з нашими спеціалістами для того, щоб відкрити нові стратегії подолання проблем, щоб досягти більшого життєвого успіху за допомогою онлайн консультацій з професійними психологами «Альфа-Генезис».

Якщо Вам потрібен психолог онлайн, переконайтеся, що вибираєте спеціаліста так само як для традиційної психотерапії, тобто перевірте його кваліфікацію та досвід роботи.

Психологи «Альфа–Генезис» надають психологічну допомогу та психотерапію онлайн пацієнтам з України та інших країн.

гіпноз онлайн

В онлайні психотерапії ми використовуємо різноманітні психотерапевтичні методи, у тому числі гіпноз.

Автори статті

Марія Олегівна Дьяконова
психолог, гіпнолог

Останнє редагування: 07.04.2022

Психотерапія

Записатись

© 2005–2023«Альфа-Генезис»
Психолог в Києві, психотерапевт, лікування гіпнозом

Всі права захищено.

Працюємо:
ПН - ПТ з 10:00 до 20:00
СБ з 10:00 до 18:00

Адреса:
м. Киев, пров. Госпітальний, 1А

Карта проїзду

Карта проезда в психологический центр Альфа-Генезис

Оплатити можливо картою Visa або MasterCard з будь-якої точки світу, доступна Оплата частинами від Приват Банку

На нашому сайті Ви можете сплатити карткою Visa
На нашому сайті Ви можете сплатити карткою MasterCard
На нашому сайті доступна оплата частинами від Приват Банку